G. Kartano nuotr.

Išrinkta „RoboLabo“ vadovė

Išrinkta „RoboLabo“ vadovė

Panevėžio miesto savivaldybės įsteigtas robotikos varžybų centras jau turi vadovą – konkurso būdu ja išrinkta Vaida Šiaučiūnė.

V. Šiaučiūnė – buvusi Velžio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, šiuo metu dirba anglų kalbos mokytoja. 2018 m. pripažinta Inovatyviausia kalbų mokytoja.

Naujoji vadovė Vilniaus universitete yra įgijusi anglų filologijos bakalauro laipsnį, Kauno technologijos universitete – vertimo studijų magistro laipsnį ir vertėjo kvalifikaciją. Turi nemažą šalies bei tarptautinių projektų, tokių kaip „Erasmus+“ bei „NASA Global Friendship Through Science Education“ patirtį, yra „eTwinning“ programos ambasadorė Panevėžio regione.

Pasak V. Šiaučiūnės, ,,RoboLabo“ tikslas – į užsiėmimus įtraukti ne tik mokinius, bet ir suaugusiuosius, kurie domisi technologijomis, nori kurti, konstruoti ir savo žiniomis dalytis su jaunaisiais išradėjais. Ypač svarbu bendradarbiauti su mokslo bei verslo atstovais siekiant supažindinti visuomenę su naujausiomis technologijomis, mokyti programuoti, kurti inžinerinius sprendimus, ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir kitas ateities kompetencijas.

Nuo rugsėjo ,,RoboLabas“ kvies į popamokinius bei savaitgalinius užsiėmimus, čia bus organizuojamos ne tik robotų varžybos, bet ir įvairūs susitikimai, renginiai, stovyklos ar net gimtadieniai.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų