,,Panevėžio rudens gėrybių mugė’’ stebins didelius ir mažus

,,Panevėžio rudens gėrybių mugė’’ stebins didelius ir mažus

Rudenį Panevėžys pasitiks ir švęs ypatingai! Spalio 8 dieną Laisvės aikštėje šurmuliuos ne pirmus metus  organizuojama ir visų laukiama ,,Panevėžio rudens gėrybių mugė’’, kurioje miesto gyventojų ir svečių lauks staigmenos.

Prekių pasirinkimo gausa stebins

Sekmadienį nuo 10 iki 16 val miesto centre panevėžiečius ir svečius džiuginsiantis renginys suburs virš 100 iš visos Lietuvos atvykusių amatininkų, tautodailininkų, ūkininkų, sodininkų, bitininkų ir daugybės prekybininkų.

Nuotaiką kels specialūs šunų dresūros pasirodymai, o mažųjų čia pat lauks pramogos.

Laisvės aikštę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką sau rasti. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus nuo buities iki ūkio reikmenų.

Šunų dresūros pasirodymai ir pramogos mažiesiems

Ši renginio dalis taps išskirtiniu džiaugsmu tiek dideliam, tiek mažam. Šunų dresūros mokykla ,,Bestas’’ pasirodys su specialiai parengta programa. Atmosferai skambesio suteiks renginyje skambanti muzika, be to, mažųjų lauks ir kitos linksmybės bei pramogos.  ,,Panevėžio rudens gėrybių mugės’’ tikslas paskatinti rudenį pasitikti linksmai iš draugiškai.

Tad pasitikime šaltąjį sezoną su skambesiu ir puikia nuotaika jau spalio 8 dieną 10-16  val. Laisvės aikštėje, Panevėžyje. Papildoma informacija festivus.lt arba telefonu +370 670 42441.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų